Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893
EPSON · Náplně a tonery

EPSON WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893

Inkousty Epson byly vyvinuty tak, aby fungovaly v harmonii s tiskárnami Epson. Výsledkem je zřetelný text odolný vůči rozmazání, který vydrží po celé generace. …

Sdílet:
Barva Purpurová (Magenta)
Výtěžnost kazety (počet stran) 4000
Celkový objem náplně (ml) 34
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893

Nejnižší cena 1 893 Kč z 2 obchodů.

Do obchodu za 1 893 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Porovnat všechny 2 nabídky
Barva Purpurová (Magenta)
Výtěžnost kazety (počet stran) 4000
Celkový objem náplně (ml) 34
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
Výtěžnost kazety (rozsah str.) 3001 - 5000

Nabídky obchodů

2 nabídky · řazeno dle ceny
C Comfor.cz nejlepší cena — 1 893 Kč 1 893 Kč Do obchodu
Shopcom — 2 048 Kč 2 048 Kč Do obchodu

Popis produktu WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893 od EPSON

Inkousty Epson byly vyvinuty tak, aby fungovaly v harmonii s tiskárnami Epson. Výsledkem je zřetelný text odolný vůči rozmazání, který vydrží po celé generace. Barva: Magenta Výtěžnost: 34,2 ml Kompatibilní zařízení: WorkForce Pro WF-5110DW WorkForce Pro WF-5190DW WorkForce Pro WF-5620DWF WorkForce Pro WF-5690DWF

Specifikace WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893 od EPSON

Barva Purpurová (Magenta)
Výtěžnost kazety (počet stran) 4000
Celkový objem náplně (ml) 34
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
Výtěžnost kazety (rozsah str.) 3001 - 5000
Kategorie Náplně a tonery
Značka EPSON

Podobné produkty jako WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893 od EPSON

Na základě této kategorie

Vývoj ceny WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893 od EPSON

nejnižší cena napříč obchody

Cenu měříme od 3. 9. 2026. Od té doby je o 1 % vyšší.

cena 90denní medián 1 894 Kč minimum 1 882 Kč

Hodnocení a recenze WF-5xxx Series Ink Cartridge XXL Magenta T7893 od EPSON

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

1 893 Kč
nejnižší cena z 2 obchodů
Do obchodu