Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
01 / 02 Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená
Anais · Spodní prádlo

Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Svůdná košilka Lisbethv kombinaci lesklého saténu, jemného tylu a něžné krajky. Jako stvořená pro romantický večer ve dvou.Materiálové složení: 80% polyamid, 20…

Sdílet:
Barva Červená
Velikost S/M
Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Nejnižší cena 942 Kč.

Do obchodu za 942 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Doručení do 14 dnů
Barva Červená
Velikost S/M

Popis produktu Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Svůdná košilka Lisbeth
v kombinaci lesklého saténu, jemného tylu a něžné krajky. Jako stvořená pro romantický večer ve dvou.
Materiálové složení: 80% polyamid, 20% elastan

Specifikace Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Barva Červená
Velikost S/M
Kategorie Spodní prádlo
Značka Anais

Podobné produkty jako Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Na základě této kategorie

Vývoj ceny Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

nejnižší cena napříč obchody

Cenu měříme od 3. 9. 2026. Od té doby je o 10 % nižší.

cena 90denní medián 1 005 Kč minimum 942 Kč

Hodnocení a recenze Svůdná košilka Lisbeth - Anais S/M Červená

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

942 Kč
nejnižší cena
Do obchodu