01 / 03
Sanu Babu · Domácnost
Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty, 124x188cm (9T) · CRPB0049T
Ručně tkaný koberec z vlny a juty staví na jednoduchém geometrickém principu, který mu dává výrazný a zároveň nadčasový vzhled. Pravidelná síť kosočtverců rozeh…
Hmotnost
28
Výška
188 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty, 124x188cm (9T)
Nejnižší cena 4 190 Kč.
Do obchodu za 4 190 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost
28
Výška
188 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
O produktu
juta, vlna, 124x188cm
Popis produktu Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty…
Ručně tkaný koberec z vlny a juty staví na jednoduchém geometrickém principu, který mu dává výrazný a zároveň nadčasový vzhled. Pravidelná síť kosočtverců rozehrává tlumené odstíny terakotové, vínové, okrové, olivově zelené, šedomodré a hnědé. Světlé linie jednotlivé motivy opticky oddělují a tmavý okraj celé kompozici dodává výrazný rám.
Koberec byl ručně utkán v Indii z kombinace vlny a juty. Přírodní materiály vytvářejí příjemně hrubší strukturu a spolu s třásněmi na kratších stranách zdůrazňují jeho řemeslný charakter. Drobné nepravidelnosti jsou přirozenou součástí ruční práce a dávají každému kusu osobitost, kterou u sériově vyráběného textilu nenajdete.
Přestože vychází z tradiční indické estetiky, nemusíte ho zavírat do čistě etnického interiéru. Naopak. Zkuste ho spojit s jednoduchou moderní sedačkou, designovým křeslem, masivním dřevem nebo strohým kovovým stolkem. Barevný vzor dodá minimalistickému prostoru energii, zatímco tlumené odstíny zajistí, že se koberec nebude s ostatním vybavením přetahovat o pozornost.
S rozměry 124 × 188 cm se hodí před pohovku, pod konferenční stolek, vedle postele nebo do pracovny a čtecího koutku. V naší nabídce je jediný kus – malý důkaz toho, že osobitý interiér často nevzniká výměnou všeho, ale přidáním jednoho správného originálu.
Specifikace Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty…
Hmotnost
28
Výška
188 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
O produktu
juta, vlna, 124x188cm
Kategorie
Domácnost
Značka
Sanu Babu