01 / 03
Sanu Babu · Domácnost
Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty, 124x184cm · CRPB0049X
Ručně tkaný koberec z vlny a juty přináší do interiéru přesně to, co umí indický design tak dobře – barvy, rytmus a energii, která nepůsobí prvoplánově. Celou p…
Hmotnost
3
Výška
184 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty, 124x184cm
Nejnižší cena 4 190 Kč.
Do obchodu za 4 190 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost
3
Výška
184 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
O produktu
juta, vlna, 124x184cm
Popis produktu Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty…
Ručně tkaný koberec z vlny a juty přináší do interiéru přesně to, co umí indický design tak dobře – barvy, rytmus a energii, která nepůsobí prvoplánově. Celou plochu pokrývá výrazný geometrický vzor v odstínech žluté, olivové, vínové, růžové, oranžové a tmavě šedé. Tmavý lem kompozici opticky uzavírá a dává pestré barevnosti jasný rámec.
Koberec je ručně tkaný v Indii, a právě tradiční řemeslné zpracování mu propůjčuje osobitý charakter. Kombinace vlny a juty vytváří přirozenou strukturu, zatímco třásně na kratších stranách podtrhují jeho autentický vzhled. Drobné nepravidelnosti nejsou vadou, ale přirozenou součástí ruční práce a originality každého kusu.
Navzdory výrazným barvám se koberec překvapivě snadno kombinuje. Může rozehrát jednoduchý moderní nebo skandinávský interiér, krásně doplní dřevěný nábytek a přirozeně zapadne i do eklekticky či boho laděného prostoru. Stačí kolem něj ponechat několik klidnějších prvků a koberec se postará o charakter celé místnosti.
Rozměr 124 × 184 cm se hodí před pohovku, pod menší konferenční stolek, do ložnice nebo čtecího koutku. Každý kus je originál – koberec, který není jen praktickou součástí interiéru, ale jeho výrazným designovým prvkem.
Specifikace Sanu Babu Ručně tkaný koberec z vlny a juty…
Hmotnost
3
Výška
184 cm
Země původu
Indie
Šířka
124 cm
O produktu
juta, vlna, 124x184cm
Kategorie
Domácnost
Značka
Sanu Babu