01 / 03
Sanu Babu · Ložní prádlo
Sanu Babu Povlak na polštář s výšivkou, 40x40cm (2G) · BCVX8882G
Povlak na polštář s jemnou květinovou výšivkou vnese do vašeho domova svěží a romantickou atmosféru. Drobné růžové květy doplněné zelenými lístky vytvářejí eleg…
Hmotnost
0.079
Země původu
Indie
O produktu
100% polyester
Sanu Babu Povlak na polštář s výšivkou, 40x40cm (2G)
Nejnižší cena 290 Kč.
Do obchodu za 290 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost
0.079
Země původu
Indie
O produktu
100% polyester
Popis produktu Sanu Babu Povlak na polštář s výšivkou, 40x40cm (2G)
Povlak na polštář s jemnou květinovou výšivkou vnese do vašeho domova svěží a romantickou atmosféru. Drobné růžové květy doplněné zelenými lístky vytvářejí elegantní vzor, který působí lehce a nadčasově. Díky světlému podkladu se povlak snadno kombinuje s přírodními materiály i jednobarevnými textiliemi a krásně doplní ložnici, obývací pokoj nebo venkovské i moderní bydlení.
Každý povlak je ručně vyráběný v Indii, a proto je každý kus originál. Jemné odchylky ve výšivce nebo barevném provedení nejsou vadou, ale přirozeným výsledkem poctivé řemeslné práce. Tento dekorativní doplněk dodá vašemu interiéru útulnost, barvu a osobitý charakter.
Specifikace Sanu Babu Povlak na polštář s výšivkou, 40x40cm (2G)
Hmotnost
0.079
Země původu
Indie
O produktu
100% polyester
Kategorie
Ložní prádlo
Značka
Sanu Babu