Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
01 / 02 Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně malovaná, 25cm
Sanu Babu

Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně malovaná, 25cm · WMS1082D

Dřevěná maska „Laughing Skull“ je originální dekorace inspirovaná tradičními maskami a symbolikou himálajských kultur. Na první pohled zaujme svým charakteristi…

Sdílet:
Hmotnost 0.341
Výška 25 cm
Země původu Nepál
Šířka 19 cm
Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně malovaná, 25cm

Nejnižší cena 892 Kč.

Do obchodu za 892 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost 0.341
Výška 25 cm
Země původu Nepál
Šířka 19 cm
Hloubka 8 cm
O produktu píniové dřevo

Popis produktu Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně…

Dřevěná maska „Laughing Skull“ je originální dekorace inspirovaná tradičními maskami a symbolikou himálajských kultur. Na první pohled zaujme svým charakteristickým širokým úsměvem, výraznými zuby a stylizovanou podobou lebky, která v sobě spojuje tajemství, nadsázku i řemeslnou zručnost nepálských umělců. Maska je ručně vyřezána z dřeva a následně pečlivě malována v přírodních tónech doplněných červenými detaily. Díky ručnímu zpracování získává každý kus jedinečný charakter a drobné odlišnosti, které podtrhují jeho autenticitu. Kombinace tradičního motivu lebky a hravého výrazu vytváří neobvyklý dekorativní prvek, který okamžitě upoutá pozornost. Skvěle se hodí do interiérů zařízených v etno, boho, eclectic nebo industriálním stylu. Vynikne samostatně na stěně, ale také jako součást sbírky exotických dekorací a artefaktů z cest. Její netradiční vzhled dodá prostoru osobitost a atmosféru vzdálených himálajských oblastí. Každá maska je vyrobena v Nepálu tradičními postupy, které se zde předávají z generace na generaci. Nejde pouze o dekoraci, ale o originální řemeslný výrobek nesoucí příběh místní kultury a umění.

Specifikace Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně…

Hmotnost 0.341
Výška 25 cm
Země původu Nepál
Šířka 19 cm
Hloubka 8 cm
O produktu píniové dřevo
Značka Sanu Babu

Podobné produkty jako Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně…

Na základě této kategorie

Vývoj ceny Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně…

nejnižší cena napříč obchody

Cenu měříme od 19. 5. 2026. Od té doby je o 25 % nižší.

cena 90denní medián 1 190 Kč minimum 892 Kč

Hodnocení a recenze Sanu Babu Dřevěná maska, "Laughing Scull", ručně…

Napsat recenzi

892 Kč
nejnižší cena
Do obchodu