01 / 02
Sanu Babu · Svíčky
Sanu Babu Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle Incense", 20cm · INS1898
Chcete se naladit do dobré a pozitivní nálady? Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle Incense" Vám pomůžou navodit příjemnou atmosféru a navíc Vám vyčistí domov. Ty…
Hmotnost
0.08
Země původu
Nepál
Sanu Babu Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle Incense", 20cm
Nejnižší cena 130 Kč.
Do obchodu za 130 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost
0.08
Země původu
Nepál
Popis produktu Sanu Babu Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle…
Chcete se naladit do dobré a pozitivní nálady? Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle Incense" Vám pomůžou navodit příjemnou atmosféru a navíc Vám vyčistí domov. Tyčinky mají jemnou vůni a hodí se k józe. Dopřejte si pozitivní vibrace po náročném dni v práci a uvolněte své tělo i mysl. Můžete si je zapálit jak doma, tak i venku, kde se jejich opojná vůně rozlehne po celé zahradě.
Specifikace Sanu Babu Bhútánské vonné tyčinky "Kurukulle…
Hmotnost
0.08
Země původu
Nepál
Kategorie
Svíčky
Značka
Sanu Babu