Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
LC-223BK (inkoust black, 600 str.)
BROTHER · Náplně a tonery

BROTHER LC-223BK (inkoust black, 600 str.)

Originální cartridge Brother LC223BK, LC-223BK (LC223) barva: černá výtěžnost: 550 stran. Pro tiskárny: Brother CP-J4120DW, MFC-J4420DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625D…

Sdílet:
Barva Černá (Black)
Výtěžnost kazety (počet stran) 600
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
Výtěžnost kazety (rozsah str.) 501 - 1000
LC-223BK (inkoust black, 600 str.)

Nejnižší cena 517 Kč z 2 obchodů.

Do obchodu za 517 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Porovnat všechny 2 nabídky
Barva Černá (Black)
Výtěžnost kazety (počet stran) 600
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
Výtěžnost kazety (rozsah str.) 501 - 1000

Nabídky obchodů

2 nabídky · řazeno dle ceny
C Comfor.cz nejlepší cena — 517 Kč 517 Kč Do obchodu
Shopcom — 566 Kč 566 Kč Do obchodu

Popis produktu LC-223BK (inkoust black, 600 str.) od BROTHER

Originální cartridge Brother LC223BK, LC-223BK (LC223) barva: černá výtěžnost: 550 stran. Pro tiskárny: Brother CP-J4120DW, MFC-J4420DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625DW, MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW a MFC-J5720DW

Specifikace LC-223BK (inkoust black, 600 str.) od BROTHER

Barva Černá (Black)
Výtěžnost kazety (počet stran) 600
Typ spotřebního materiálu inkoustové cartridge
Výtěžnost kazety (rozsah str.) 501 - 1000
Kategorie Náplně a tonery
Značka BROTHER

Podobné produkty jako LC-223BK (inkoust black, 600 str.) od BROTHER

Na základě této kategorie

Vývoj ceny LC-223BK (inkoust black, 600 str.) od BROTHER

nejnižší cena napříč obchody

Cenu měříme od 3. 9. 2026. Od té doby se prakticky nezměnila.

cena 90denní medián 518 Kč minimum 515 Kč

Hodnocení a recenze LC-223BK (inkoust black, 600 str.) od BROTHER

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

517 Kč
nejnižší cena z 2 obchodů
Do obchodu