01 / 11
Kraft&Dele · Autodoplňky
Pneumatický měchový zvedák Kraft&Dele KD470, 3,5 t · KD-0000516
Kraft&Dele pneumatický měchový zvedák 3,5 T KD470 Profesionální pneumatický měchový zvedák je dokonalým řešením pro každý profesionální servis a autoservis Nást…
Hmotnost
17,5 kg
Typ
Měchový
Max. nosnost
3500 kg
Max. výška
400 mm
Pneumatický měchový zvedák Kraft&Dele KD470, 3,5 t
Nejnižší cena 1 544 Kč.
Do obchodu za 1 544 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost
17,5 kg
Typ
Měchový
Max. nosnost
3500 kg
Max. výška
400 mm
Min. výška
150 mm
Popis produktu Pneumatický měchový zvedák Kraft&Dele KD470, 3,5 t
Kraft&Dele pneumatický měchový zvedák 3,5 T KD470
Profesionální pneumatický měchový zvedák je dokonalým řešením pro každý profesionální servis a autoservis
Nástroj je určený ke zvedání motorových vozidel
Profesionální, pevný nástroj vyrobený z velmi silného materiálu odolného vůči špatným povětrnostním podmínkám
Má vypouštěcí ventil integrovaný s pojistným ventilem
Zvedák je vybaven ocelovými koly nesoucími zadní nápravu
Jednoduchý design a malé rozměry zařízení zaručují snadné použití a spolehlivost pro každého řidiče
Zvedák umožňuje pracovat ve velmi různých rozsazích min. 150 až max. 400 mm
Zvedák splňuje přísné bezpečnostní normy; je velmi praktický do auta; je vybavený silničními koly a snadno se tak pohybuje
Vyrobeno z masivních materiálů s vysokým důrazem na detail
Technické údaje:
max. nosnost: 3,5 tuny
rozsah zdvihu: 150 - 400 mm
tlak: 8 bar
hmotnost: 17,5 kg
Obsah balení:
zvedák
pryž
rukojeť pro zvedání a spouštění
Specifikace Pneumatický měchový zvedák Kraft&Dele KD470, 3,5 t
Hmotnost
17,5 kg
Typ
Měchový
Max. nosnost
3500 kg
Max. výška
400 mm
Min. výška
150 mm
Kategorie
Autodoplňky
Značka
Kraft&Dele