Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
Kancelářská židle Ester
Antares · Kancelářské

Antares Kancelářská židle Ester

Kancelářská židle Ester od české společnosti Antares. Provedení židle: Ergonomická prodyšná židle s černou síťovinou na zádovém opěráku i sedáku. Poloh...

Sdílet:
Hmotnost 20 kg
Výška 130 cm
Výrobce Antares
Područky Ano
Kancelářská židle Ester

Nejnižší cena 5 908 Kč.

Do obchodu za 5 908 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Hmotnost 20 kg
Výška 130 cm
Výrobce Antares
Područky Ano
Nosnost 130 kg
Barva sedáku Černá
Materiál sedáku síťovina
Hloubka sedáku 50,5 – 59 cm
S opěrkou hlavy Ano
Minimální výška sedu 46 cm
Výška sedáku 5,5 cm
Minimální celková výška 117 cm
Šířka sedáku 50 – 54,5 cm
Šířka celkem 66 cm
Stavitelnost opěráku ne
Stavitelnost bederní opory Ne - flexibilní
Stavitelnost područek Ano - stavitelné
Mechanika synchronní
Aretace sedáku Ano
Bederní opora Ano - v ceně
Stavitelnost záhlavníku Ano - stavitelný
Materiál opěráku síťovina
Barva opěráku Černá
Materiál kříže plast

Popis produktu Kancelářská židle Ester od Antares

Kancelářská židle Ester od české společnosti Antares. Provedení židle: Ergonomická prodyšná židle s černou síťovinou na zádovém opěráku i sedáku. Poloh...

Specifikace Kancelářská židle Ester od Antares

Hmotnost 20 kg
Výška 130 cm
Výrobce Antares
Područky Ano
Nosnost 130 kg
Barva sedáku Černá
Materiál sedáku síťovina
Hloubka sedáku 50,5 – 59 cm
S opěrkou hlavy Ano
Minimální výška sedu 46 cm
Výška sedáku 5,5 cm
Minimální celková výška 117 cm
Šířka sedáku 50 – 54,5 cm
Šířka celkem 66 cm
Stavitelnost opěráku ne
Stavitelnost bederní opory Ne - flexibilní
Stavitelnost područek Ano - stavitelné
Mechanika synchronní
Aretace sedáku Ano
Bederní opora Ano - v ceně
Stavitelnost záhlavníku Ano - stavitelný
Materiál opěráku síťovina
Barva opěráku Černá
Materiál kříže plast
Kategorie Kancelářské
Značka Antares

Podobné produkty jako Kancelářská židle Ester od Antares

Na základě této kategorie

Vývoj ceny Kancelářská židle Ester od Antares

nejnižší cena napříč obchody

Cenu měříme od 16. 3. 2026. Od té doby je o 15 % vyšší.

cena 90denní medián 5 908 Kč minimum 5 908 Kč

Hodnocení a recenze Kancelářská židle Ester od Antares

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

5 908 Kč
nejnižší cena
Do obchodu