Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové
New Balance

Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Dětské boty New Balance G237 – béžové Dětské tenisky New Balance ze série 237. Svršek je vyroben z prvků ze semišové kůže a syntetických materiálů. Dobře odpruž…

Sdílet:
Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Nejnižší cena 1 649 Kč.

Do obchodu za 1 649 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.

Popis produktu Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Dětské boty New Balance G237 – béžové Dětské tenisky New Balance ze série 237. Svršek je vyroben z prvků ze semišové kůže a syntetických materiálů. Dobře odpružená mezipodešev z pěny EVA tlumí nárazy a zajišťuje vysoký komfort při nošení. Vnější podrážka je vybavena odolným gumovým vzorkem, který zaručuje dobrou přilnavost k povrchu. Technologie: ABZORB - podpůrné řešení tlumení v podrážce boty. Je vyrobena z polymerové složky, která pohlcuje a rozptyluje energii vznikající při nárazech na tvrdý povrch. Odpovědný subjekt: New Balance Europe BV A-Factorij, Pilotenstraat 35 – 45 1059 CH Amsterdam Netherlands

Specifikace Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Značka New Balance

Podobné produkty jako Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Na základě této kategorie

Hodnocení a recenze Dětské boty New Balance G2371F0 – béžové

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

1 649 Kč
nejnižší cena
Do obchodu