David Beckham · Pánská kosmetika
David Beckham Bold Instinct dárková kazeta pro muže
Dárková kazeta David Beckham Bold Instinct obsahuje tělový parfémovaný sprej a deodorant s výraznou pánskou vůní. Stylová sada je ideální pro každodenní péči a …
David Beckham Bold Instinct dárková kazeta pro muže
Nejnižší cena 499 Kč.
Do obchodu za 499 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Popis produktu David Beckham Bold Instinct dárková kazeta pro muže
Dárková kazeta David Beckham Bold Instinct obsahuje tělový parfémovaný sprej a deodorant s výraznou pánskou vůní. Stylová sada je ideální pro každodenní péči a potěší jako dárek pro každého muže.
• Obsahuje tělový parfémovaný sprej a deodorant.
• Výrazná pánská vůně David Beckham Bold Instinct.
• Praktická dárková sada pro každodenní použití i jako dárek.
• Obsahuje tělový parfémovaný sprej a deodorant.
• Výrazná pánská vůně David Beckham Bold Instinct.
• Praktická dárková sada pro každodenní použití i jako dárek.
Specifikace David Beckham Bold Instinct dárková kazeta pro muže
Kategorie
Pánská kosmetika
Značka
David Beckham