Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová
Sielei

Sielei Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová

Dámské letní šaty Sielei CI28 jsou ideální volbou pro pohodlné nošení během teplých dnů. Díky lehkému bavlněnému materiálu jsou příjemné na dotek, prodyšné a za…

Sdílet:
Barva tyrkysová
Velikost L
Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová

Nejnižší cena 579 Kč.

Do obchodu za 579 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Barva tyrkysová
Velikost L

Popis produktu Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová od Sielei

Dámské letní šaty Sielei CI28 jsou ideální volbou pro pohodlné nošení během teplých dnů. Díky lehkému bavlněnému materiálu jsou příjemné na dotek, prodyšné a zajišťují maximální komfort po celý den. Šaty mají jednoduchý tričkový střih s krátkými rukávy, který skvěle padne a neomezuje v pohybu. Výstřih do V opticky prodlužuje siluetu a dodává modelu ženský a elegantní vzhled. Délka do poloviny stehen působí svěže a letně, zatímco rozparek na jedné straně přidává na lehkosti a zajišťuje větší volnost při chůzi. Tento detail zároveň dodává šatům moderní a nenucený styl.

Materiálové složení: 100% bavlna

Specifikace Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová od Sielei

Barva tyrkysová
Velikost L
Značka Sielei

Podobné produkty jako Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová od Sielei

Na základě této kategorie

Hodnocení a recenze Dámské šaty Siélei CI28 L Tyrkysová od Sielei

Napsat recenzi

579 Kč
nejnižší cena
Do obchodu