Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý
New Balance

Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Dámská mikina New Balance WT53516 – hnědý Dámská mikina s nápisem New Balance Athletics. Oděv je vyroben z kombinace vysoce kvalitní bavlny a polyesteru. Žebrov…

Sdílet:
Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Nejnižší cena 1 629 Kč.

Do obchodu za 1 629 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.

Popis produktu Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Dámská mikina New Balance WT53516 – hnědý Dámská mikina s nápisem New Balance Athletics. Oděv je vyroben z kombinace vysoce kvalitní bavlny a polyesteru. Žebrované manžety na rukávech zajišťují dokonalé přizpůsobení a zabraňují vyhrnování pod svrchním oblečením. Dámská mikina je skvělou volbou na každý den, která skvěle doplní tepláky a tenisky. Specifikace: - Materiál: 60% bavlna, 40% recyklovaný polyesterOdpovědný subjekt: New Balance Europe BV A-Factorij, Pilotenstraat 35 – 45 1059 CH Amsterdam Netherlands

Specifikace Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Značka New Balance

Podobné produkty jako Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Na základě této kategorie

Hodnocení a recenze Dámská mikina New Balance WT53516ROK – hnědý

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

1 629 Kč
nejnižší cena
Do obchodu