Ověřujeme, jestli je sleva fakt sleva.
O nás
prodato
Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím efektem 500 g
Alba Efekt

Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím efektem 500 g

Speciální tužidlo na prádlo, které zpevňuje tkaniny a dodává jim svěží a upravený vzhled. Obsahuje látky s opticky zjasňujícím efektem, které zvýrazňují jas a č…

Sdílet:
Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím efektem 500 g

Nejnižší cena 61 Kč z 2 obchodů.

Do obchodu za 61 Kč
Kdyby klesla, dáme vědět.
Porovnat všechny 2 nabídky

Nabídky obchodů

2 nabídky · řazeno dle ceny
Shopcom nejlepší cena Doručení do 7 dnů 61 Kč 61 Kč Do obchodu
T Teta drogerie — 79 Kč 79 Kč Do obchodu

Popis produktu Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím…

Speciální tužidlo na prádlo, které zpevňuje tkaniny a dodává jim svěží a upravený vzhled. Obsahuje látky s opticky zjasňujícím efektem, které zvýrazňují jas a čistotu barev.

• Zpevňuje a uhlazuje prádlo – snadná manipulace a profesionální vzhled po vyžehlení.
• Opticky zjasňující efekt – zvýrazňuje barvy a dodává prádlu svěží čistotu.
• Praktické balení 500 g – ideální pro domácí použití při běžném praní.

Specifikace Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím…

Značka Alba Efekt

Hodnocení a recenze Alba Efekt tužidlo na prádlo s opticky zjasňujícím…

Napsat recenzi

★ ★ ★ ★ ★

61 Kč
nejnižší cena z 2 obchodů
Do obchodu